Ana Sayfa

 

Hakkımızda

 

Hizmetlerimiz

Depolama

Araçlarımız

Referanslar

İletişim

SELÇUK NAKLİYAT 1980 yılında taşımacılık sektöründe faaliyetlerine başlayan evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, değerli eşya nakli, fabrika taşımacılığı, depolama ve şehirlerarası taşımacılık hizmetleri vermektedir.

SELÇUK NAKLİYAT LTD. ŞTİ. 30 yıla yaklaşan tecrübemiz, deneyimli ve aynı aileye mensup

Hakkımızda

Selçuk Nakliyat, kurulduğu günden bu güne kadar müşterilerine nasıl bir hizmet sunabilir ve nasıl hizmette bulunabilir gibi soruların cevabını, yaklaşık 30 yılı aşkın iş tecrübesiyle vermiştir.

Her türlü eşyanız, bilinçli ekipmanların elinde, çeşitli teknik servis araçları ile güvenle koruma altına alınır. Temel prensibimiz, naklini yapacağımız eşyanızın, en kısa sürede konforlu araçlarımızla, rahat ve güvenli bir şekilde yerine ulaştırarak memnuniyetinizi karşılığında görmektir.

Türkiye genelinde il, ilçe ve köylere bilgisayar taşımacılığını da üstlenerek, geniş vizyonunu ortaya koyan Selçuk Evden Eve Nakliyat, deneyimli kadrosuyla sorunsuz hizmet vermeyi hedef edinmiştir. Dinamik bir ekiple, güvenli, hızlı, maliyetlerin minimumda olduğu servisimize, sizden aldığımız destek ile devam ederken, her geçen gün kendimize ve hizmetlerimize katarak çalışmalarımıza ilk günkü motivasyon ve azimle devam edeceğiz.

 

 

Misyonumuz

Dinamik bir çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız yalnızca bulunduğumuz şehir yada ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla taşımacılık sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Vizyonumuz

Taşımacılıkta her türlü eşyanın en iyi şekilde sadece biz taşırız düşüncesiyle hareket edip kendi alanımızda öncü ve lider, Türkiye ve dünyada tanınır bir marka olmaktır.